TÜBİTAK’DAN DÖNEM RAPORLARININ BİR AN ÖNCE VERİLMESİ İÇİN UYARI

Ana Sayfa » Güncel Haberler » TÜBİTAK’DAN DÖNEM RAPORLARININ BİR AN ÖNCE VERİLMESİ İÇİN UYARI
Paylaş
Tarih : 13 Ağustos 2013 - 8:40
Ar-Ge projelerinin  “2013/1 -Ocak -Haziran  dönem formlarının PRODİS üzerinden TÜBİTAK’a gönderilmesi gerekmektedir.

Söz konusu dönem formlarının en geç “30/09/2013” tarihine kadar TÜBİTAK’a PRODİS üzerinden sunulmaması durumunda firmaların hak kaybına uğrayacağı unutulmamalıdır denilerek,aşağıdaki açıklama firmalara yapılmaktadır:

“1. Mali Raporun, Yeminli Mali Müşavir (YMM) tasdik aşamasında yaşanabilecek sorunlar da dikkate alınarak, son ana bırakılmadan YMM’ye zamanında iletilerek onaylatılması son gönderim tarihinde gecikme yaşamamanız açısından önem arzetmektedir.
2. Dönem başvuru tarihi olarak, dönem raporlarının PRODİS üzerinden gönderildiği tarih esas alınacak olup, dönem raporlarının önce PRODİS’ten gönderilmesi ve ardından PRODİS üzerinden alınacak Kapak Sayfası çıktısı ile kargoya verilmesi gerekmektedir.”

Bir önceki yazımız olan Örneklerle Uygulamalı Tübitak & Avrupa Birliği Ar‐Ge ve Yenilik Projelerinin Yazımı İle Mali Raporlanması başlıklı makalemizde ar-ge kitabı, ar-ge ve yenilik projelerinin yazımı ve arge kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI