ARAMA SONUÇLARI

Torba Kanundan Sonra Çalışanların Mazeret İzin Haklarına Toplu Bakış
Torba Kanundan Sonra Çalışanların Mazeret İzin Haklarına Toplu Bakış

Kişinin kendisinin veya çocuğunun evlenmesi, yahut birinci derece akrabalarının ölümü onun için bizzat ilgilenilmesini gerektiren önemli olaylardan

15 Yıl ve 3600 Günle Kıdem Tazminatı Alanlar Çalışabilir Mi?
15 Yıl ve 3600 Günle Kıdem Tazminatı Alanlar Çalışabilir Mi?

15 YIL VE 3600 GÜNLE KIDEM TAZMİNATI ALANLAR ÇALIŞABİLİR Mİ? I. GİRİŞ Kıdem tazminatı konusu, 1475 sayılı eski İş Kanununun 14. maddesinde

Evlenen kadına çalışmak yasak mı? – 20 Aralık 2013
Evlenen kadına çalışmak yasak mı? – 20 Aralık 2013

Okurumuz Ayşe T. “Evlenmem nedeniyle birkaç ay önce çalışmış olduğum işyerinden kıdem tazminatını alarak ayrılmıştım. Ancak bu süreçte



GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI

escort pendik kartal escort Jigolo Arayan Bayanlar pendik escort porno hikayeleri jigolo