Proje Formu

Değerli Üyelerimiz,

Bir süredir sitemizde hepimizin milli davası olan Ar-Ge ve Yenilik konularına büyük önem verdik. Çünkü küresel sürdürülebilir rekabet için ürün ve süreçlerde Araştırma ve Yenilik projeleri yapmak şart. Bu konuda ulusal ve uluslararası kurumların hem hibe hem geri ödemeli fonlar ile mali teşvikler söz konusudur.

Proje yazmanın bilimsel ve teknik alt yapısına hakim ve aynı zamanda uygulamada kanıtlanabilir sonuçlar alan bir Ar-Ge hoca grubumuzu tanımış olmaktasınız. Bu hoca grubu ile sizlerin aranızda bir iletişim kurmak için zihninizde oluşan proje fikirlerini bize bildirip, bizler de hocalarımıza rica edip bilimsel, teknik, muhasebe, pazarlama, cari açığın kapatılması gibi kriterlere göre proje formatına dökülüp dökülmeyecekleri konusunda öngörülerini alıp sizlere bildirebiliriz.

Ayrıca, proje kabulünden sonra mali raporlamada ve Ar-Ge Muhasebesi konularında sıkıntı ve sorunlarınız olursa hocalarımızdan destek alırız.
Aşağıdaki Formu Doldurarak Projeniz ile ilgili Bilgilerinizi Bize iletebilir, ya da info@muhasebeden.com adresine iletebilirsiniz.

 

Firma Adı


Epostanız (zorunlu)


Yetkili Adı


Telefon


Şirketin Tüzel Yapısı
(LTD ve A.Ş. TÜBİTAK, Şahıs KOSGEB başvurabilir.)
Şahıs ŞirketiLimited ŞirketAnonim Şirketi


Projeniz Prototip mi ? Pilot Tesis mi ?
PrototipPilot Tesis


Ürün Yeniliği mi ? Süreç mi ? Yoksa Birlikte mi ?
Ürün YeniliğiSüreçİkisi Birlikte


Tahminen proje bütçenizin tutarı nedir?


Proje ürün yeniliği ise, yerli (ve mümkünse yabancı )muadillere göre mukayeseli yenilikçi ve özgün(farklı) yönleri?


Proje süreç yeniliği ise firmanın mevcut durumuna göre öngörülen projenin yenilikçi ve özgün yönleri?


Bize İletmek İstediğiniz Diğer Konular
GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI