Ar-Ge Projesi Yazma, Mali Raporlama İle Türetilmiş Teknoyatırım ve Pazarlama Destekleri İçin Hizmet Alımı Kampanyası

Ana Sayfa » Ar-Ge » Ar-Ge Projesi Yazma, Mali Raporlama İle Türetilmiş Teknoyatırım ve Pazarlama Destekleri İçin Hizmet Alımı Kampanyası
Paylaş
Tarih : 25 Ağustos 2014 - 9:37

AR-GE PROJESİ YAZMA, MALİ RAPORLAMA İLE TÜRETİLMiŞ TEKNOYATIRIM
ve
PAZARLAMA DESTEKLERİ İÇİN HİZMET ALIMI KAMPANYASI

 

–          Tübitak, Teydeb dönem raporları bitmek üzere, Tübitak tarafından denetim ve değerlendirmelerden sonra hibe havaleleri muhtemelen Kasım sonuna doğru gelir.

–          Prototipi tamamlanan yeni ürünün ticarileşmesi için yurt içi ve dışı pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine ihtiyaç var. Bu faaliyetler firmanın kendi öz kaynağından karşılanabileceği gibi, Sanayi Bakanlığı’nın Teknopazarlama Destek Programından da %100’li karşılanabilir.

–          Öte yandan Ar-Ge projesi tamamlanan prototipi ortaya çıkan yeni ürünün seri üretime geçişi için gerekli olan yatırımlar firmanın kendi öz kaynağından karşılanabileceği gibi, türetilmiş destekler olarak Kosgeb, Sanayi Bakanlığı ya da Ekonomi Bakanlığı yatırım desteklerinden yararlanabilir.

–          Ar-Ge ve yenilik kültürü ancak süreklilikle sağlanır, Eylül ayı içinde yeni Ar-Ge projeleri verilmezse, bize göre hem hibe destekleri hem de yatırım ve pazarlama destekleri için bizce 2015 yılı kaybedilmiş olur.

–          Gelişmenin Hareket noktası Ar-Ge ve Yenilik Projesi olduğu için ATİLA BAĞRIAÇIK’ın liderliği ve yönetiminde 15 Kişiden oluşan bilimsel, teknik ve mali profesyonellerden oluşan beyin gücü takımının hazırladığı Ar-Ge Projesi yazma çalışmaları tamamlanarak, kullanıma hazırdır. Ayrıca verilecek Ar-Ge Kitabında da örnek uygulamalar yer almaktadır. Ar-Ge Projesi yazma, mali raporlama, teknoyatırım ve teknopazarlama konularında ekip üyeleri ile de her an telefonla temasa geçebilirsiniz. “Bernard Shaw’a göre iyi şeyler kendiliğinden ayağımıza gelmez.”

Bu Çalışmaları elde etmek ve tüm yapılacak telefon görüşmeleri hizmetleri için sadece 250 TL Hizmet Bedeli öngörmekteyiz.

Geri dönüşünüzü bekliyoruz,

Selam ve Saygılarımızla..

 

Firma Adı (gerekli)

Yetkili Adı (gerekli)

Gsm (gerekli)

Sabit Tel

Faks

E-posta (gerekli)

Adres ( Gerekli )

İleti

Bir önceki yazımız olan Eylül Sonuna Kadar Verilecek Ar-Ge Dönem Raporu İçin Ar‐Ge Harcama ve Giderlerinin Muhasebe Kayıtlarına Dikkat başlıklı makalemizde ar-ge dönem raporu, ar-ge gider muhasebe kaydı ve ar-ge harcama muhasebe kayıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI