9 Haziran 2012 Cumartesi Gündem

Ana Sayfa » Güncel Haberler » 9 Haziran 2012 Cumartesi Gündem
Paylaş
Tarih : 09 Haziran 2012 - 10:01

-TBMM BAŞKANI ÇİÇEK’İN PROGRAMI
-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, 13. Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Festivaline katılıyor. (Saat: 10.30)

-BAŞBAKAN ERDOĞAN İZMİR’DE
-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenen AKP İl Kongresi ile Atatürk Stadyumu’nun bahçesindeki toplu açılış törenine katılıyor, valiliği ziyaret ediyor. (Saat: 14.00/16.00/17.30)

-CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU ORDU’DA

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu’da çeşitli açılışlar ile partisinin il kongresine katılıyor ve programını tamamlamasının ardından Trabzon’a hareket ediyor. (Saat: 10.30)

-MHP LİDERİ BAHÇELİ ANTALYA’DA

-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor, törenlere katılıyor ve açıklamalarda bulunuyor. (Saat: 14.00)

-BAKAN ERGÜN KOCAELİ’DE

-Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli’de Kalibre Boru Üretim Tesisi’nin açılış, Kandıra Namazgah Barajı’nın temel atma törenine katılıyor. (Saat: 11.00/14.30)

-BAKAN DAVUTOĞLU TRABZON’DA

-Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, valilik ve belediyeyi ziyaret ediyor, düzenleyeceği basın toplantısının ardından işadamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geliyor.
-Bakan Davutoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde mezuniyet törenine katılıyor. (Saat: 11.00/11.30/12.00/13.00/18.00)

-BAKAN YILMAZ VE BAKAN ŞİMŞEK HAKKARİ’DE

-Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AKP İl Başkanlığı Kongresi ile Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Toplantısı’na katılıyor. (Saat: 11.30/14.00)

-BAKAN BAĞIŞ İSTANBUL’DA

-Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu Genel Kurul toplantısı çerçevesinde düzenlenen basın toplantısına katılıyor ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı ve Sanayi ve Girişimcilikten Sorumlu Komiser Antonio Tajani ile görüşüyor.
-Bakan Bağış, “Çeviri Platformu”na, Sultangazi Belediyesi Hizmet Kompleksi temel atma törenine ve 2012 Yılı Öğretmen Liderliği Kongresi ve açılış programlarına katılıyor. (Saat: 09.30/10.00/10.30/15.00/17.00)

-TÜRKİYE AZERBAYCAN GÜRCİSTAN İŞ FORUMU
-Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Kars’ta düzenlenen “Türkiye Azerbaycan Gürcistan İş Forumu”na katılıyor. (Saat: 13.00)

-ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENEL KURULU

-DSP Genel Başkanı Masum Türker, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde gerçekleştirilen Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 12. Olağan Genel Kurulu’na katılıyor. (Saat: 10.00)

-SBS YAPILIYOR

-İlköğretim 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen SBS bugün yapılıyor. Sınava 1 milyon 98 bin 243 öğrenci giriyor.

-DİYANET’TE “KÜLTÜR ŞÖLENİ”

-Çeşitli ülkelerden gelerek Türkiye’de eğitim gören öğrencilerin düzenlediği “Kültür Şöleni” programı, Diyanet İşleri Başkanlığı’nda Başkan Mehmet Görmez’in katılımıyla gerçekleştiriliyor. (Saat: 15.30)

-BOZDAĞ: 2011’DE HACCA GİDENLERDEN İHTİYAT AKÇESİ KARŞILIĞI 8 MİLYON EURO ALINDI

-Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 2011 yılında hacca giden vatandaşlardan yüzde 5 ihtiyat akçesi karşılığı olarak alınan meblağın 8 milyon 183 bin 971 Euro olduğunu açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Kıdem tazminatı sistemi değişiyor - 9 Haziran 2012 başlıklı makalemizde Avuç içi damar sistemi geliyor, Bakan ve Ekonomi hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI