4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama

Ana Sayfa » Sosyal Güvenlik Kurumu » 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama
Paylaş
Tarih : 17 Aralık 2013 - 13:44

4A/4B/4C İLAÇ KULLANIM SÜRESİ SORGULAMA

 

İlaç kullanım süreleri aslı itibari ile önemli bir konudur, fakat bizler bu konuya pek dikkat etmeyiz. Hepimizin kullandığı ilaçların belli bir kullanım süresi olduğunu bilmekteyiz, ancak bu süreyi unutmuş ya da ilacın kutusunun üzerinde görememiş olabiliriz. Bu konu ile ilgili E-Devlet Sisteminin hayatımıza getirmiş olduğunu kolaylıklar ile sorgulama şansı bulmaktayız. 4A/4B/4C İlaç Kullanım süresi sorgulama işlemi ile E-Devlet üzerinden bu işlemi nasıl yapacağımıza birlikte bir göz atalım.

 

4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

 

4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama İşlemi için öncelikle E-Devlet şifremizin olması esas şarttır. Genellikle E-Devlet işlemlerinde olduğunu gibi öncelikle E-Devlet şifremiz ile giriş yapmamız gerekmektedir. E-Devlet şifremiz yoksa Herhangi bir PTT şubesinden başvuru yapabilirsiniz, bu işlem için E-Devlet şifresi alacak kişi bizzat gitmelidir, başvuru işlemi ile birlikte 2 TL bedel ödeyerek E-Devlet Şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldınız peki şimdi 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama işlemini nasıl yapacaksınız ? Gelin birlikte adım adım yapalım.

 

1- Öncelikle Yazı sonunda bulunan Linke Tıklayalım.

2- Karşımıza gelen sayfada Kimlik bilgilerimiz ile E-Devlet Şifremizi girerek kimlik doğrulaması işlemini yapalım.

3- Sisteme giriş yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadan 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

 

4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama Sayfasına doğrudan ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Risk değerlendirmesi yapmayana ağır ceza - 17 Aralık 2013 başlıklı makalemizde iş sağlığı güvenliği, Risk Değerlendirmesi ve risk değerlendirmesi cezaları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

2014 Yılı Gelirlerine Uygulanmak Üzere Belirlenen İndirim ve İstisna Tutarları
2014 Yılı Gelirlerine Uygulanmak Üzere Belirlenen İndirim ve İstisna Tutarları

285 Nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği  30.12.2013 Tarihli ve  28867 sayılı (Mükerrer) Resmi Gazete’de Yayımlanmıştır. 2014 yılı gelirlerine

15 Yıl ve 3600 Günle Kıdem Tazminatı Alanlar Çalışabilir Mi?
15 Yıl ve 3600 Günle Kıdem Tazminatı Alanlar Çalışabilir Mi?

15 YIL VE 3600 GÜNLE KIDEM TAZMİNATI ALANLAR ÇALIŞABİLİR Mİ? I. GİRİŞ Kıdem tazminatı konusu, 1475 sayılı eski İş Kanununun 14. maddesinde

Performans Nedeniyle İş Sözleşmesinin Feshi
Performans Nedeniyle İş Sözleşmesinin Feshi

PERFORMANS NEDENİYLE İŞ SÖZLEŞMESİNİN FESHİ 4857 sayılı İş Kanunumuzun hayatımıza getirdiği en köklü değişimlerden biri iş sözleşmesinin

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI