30 Ocak 2012 Pazartesi Gündem

Ana Sayfa » Basından Haberler » 30 Ocak 2012 Pazartesi Gündem
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2012 - 7:51

-CUMHURBAŞKANI GÜL BAE’DE
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi bir ziyaret gerçekleştirdiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde çeşitli temaslarda bulunuyor.

-BAKANLAR KURULU TOPLANIYOR
-Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, Yeni Bina’da toplanıyor.
-Bakanlar Kurulu toplantısında, iç ve dış gelişmeler değerlendiriliyor. (Saat: 14.00)

-CHP MYK TOPLANIYOR
-CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, parti genel merkezinde toplanıyor. (Saat: 12.00)

-BAKAN BAĞIŞ’IN PROGRAMI
-Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, makamında, AB Delegasyonu Başkanı Jean-Maurice Ripert’i kabul ediyor.
-Bakan Bağış, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Doha’ya hareket ediyor. (Saat: 11.30/19.00)

-BAKAN GÜNAY’IN PROGRAMI
-Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Sürdürülebilir Turizm Konferansı’nın Hilton Otel’de yapılan açılışına ve Karaçay Malkar Halk Şairi İsmail Semenov’un doğumunun 120. yılı anısına düzenlenen Kafkas Kültür Şöleni’ne katılıyor. (Saat: 09.30/17.00)

-CHP’Lİ TÜRMEN’İN BASIN TOPLANTISI
-CHP İzmir Milletvekili Rıza Türmen, TBMM’de “uluslararası kuruluşların Türkiye ile ilgili raporları” konulu bir basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 12.00)

-MHP’Lİ VURAL’IN GÖRÜŞMESİ
-BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’ı TBMM’de ziyaret ediyor. (Saat: 12.00)

-TURİZM İSTATİSTİKLERİ
-TÜİK, 2011 yılı 4. dönem turizm istatistiklerini açıklıyor. (Saat: 10.00)

-ADALET AKADEMİSİ’NDEN KOKTEYL
-Türkiye Adalet Akademisi’ne uluslararası düzeyde mesleki ve bilimsel ilişkiler kurma görevi kapsamında, çalışma ziyaretinde bulunan Kosova yüksek yargı mensupları onuruna, Türkiye Adalet Akademisi Sosyal Tesisleri’nde bir kokteyl veriliyor. (Saat: 10.00)

-“MOBBİNG ÇALIŞTAYI”
-Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Türk Tabipleri Birliği Genel Merkezi’nde, “Mobbing ve Mobbing ile Nasıl Mücadele Edilir?” konulu bir çalıştay düzenliyor. (Saat: 11.00)

-MÜYESSER YILDIZ’IN “VİRÜS ÇETESİ” İDDİASI ARAŞTIRILACAK
-“Oda TV Davası”nın tutuklu sanığı Gazeteci Müyesser Yıldız, kendilerine yöneltilen suçlamaların ana dayanağı olan belgelerin bir “virüs çetesi” tarafından bilgisayarlara yüklendiğini savunurken, gereğinin yapılmasını talep etti. Bunun üzerine davanın 27 Ocak günü yapılan duruşmasında Mahkeme Başkanı, “Sizin bu iddianızı araştırmak görevimiz. Sonuna kadar gidileceği hususunda şüpheniz olmasın” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gelir Testi için 31 Aralık Son Tarih! başlıklı makalemizde Alman, Almanya ve gelir testi hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI