28 Mayıs 2012 Pazartesi Gündem

Ana Sayfa » Güncel Haberler » 28 Mayıs 2012 Pazartesi Gündem
Paylaş
Tarih : 28 Mayıs 2012 - 9:13

-AVRUPA PARLAMENTOSU BAŞKANI SCHULZ TÜRKİYE’DE
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye’de çeşitli temaslarda bulunan Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul ediyor.
-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da Schulz ile parti genel merkezinde bir araya geliyor. (Saat: 15.30/19.00)

-SCHULZ’UN TBMM TEMASLARI
-Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ve beraberindeki heyet, TBMM’de BDP Grubunu ziyaret ediyor.
-TBMM Başkanı Cemil Çiçek de Schulz ile TBMM’de görüşüyor.(Saat: 10.10/11.00)

-“PARLAMENTOLARARASI DEĞİŞİM VE DİYALOG” PROJESİ AÇILIŞI
-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM’de “Parlamentolararası Değişim ve Diyalog” TBMM-AB ortak projesinin açılış törenine katılıyor. (Saat: 11.30)

-“İHRACATIN ŞAMPİYONLARI” ÖDÜL TÖRENİ
-Türkiye İhracatçılar Meclisi, Ankara Rixos Otel’de “İhracatın Şampiyonları” ödül töreni ve “2023’e Giderken Değer Yaratmak ve Liderlik” başlıklı bir konferans gerçekleştiriyor.
-Tören ve konferansa, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik katılıyor. (Saat: 10.00)

-AKP MKYK VE MYK TOPLANIYOR

-AKP MKYK ve MYK, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında parti genel merkezinde toplanıyor. (Saat: 12.00/16.30)

-BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN KABULERİ

-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Merkez Bina’da Kasımpaşa Spor Kulübü yönetici ve futbolcularını kabul ediyor. (Saat: 15.30)

-TBMM’DE BASIN TOPLANTILARI

-CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, ayrı ayrı basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 11.00/12.00/12.30)

-BÜLENT ECEVİT ANILIYOR

-DSP Genel Merkez yöneticileri ve çeşitli illerden gelen partililer, doğum günü nedeniyle Bülent Ecevit’in Devlet Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret ediyor. (Saat: 10.00)

-BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN İSTANBUL’DA
-Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, The Marmara Oteli’nde Ulusal Sigorta Sempozyumu’nun açılışına katılıyor. (Saat: 10.30)

-YENİ ZELANDA TİCARET BAKANI TÜRKİYE’DE

-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Yeni Zelanda Ticaret Bakanı Tim Groser ile makamında görüşüyor. (Saat: 17.30)

-BAKAN GÜNAY ÇORUM’DA

-Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Çorum’da “34. Uluslararası Kazı, Araştırma ve Arkeometri Sempozyumu”na katılıyor. (Saat: 11.00)

-VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GENEL KURULU
-Vilayetler Hizmet Birliği’nin 34. Genel Kurulu, 50 ilin valisinin katılımıyla Gölbaşı Vilayetler Evi’nde toplanıyor. (Saat: 10.00)

Bir önceki yazımız olan Gelir vergisi kesintisinin yüzde 65’ini ücretliler ödedi - 28 Mayıs 2012 başlıklı makalemizde Avukat, Doktor ve Fark hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI