13 Şubat 2012 Pazartesi Gündem

Ana Sayfa » Güncel Haberler » 13 Şubat 2012 Pazartesi Gündem
Paylaş
Tarih : 13 Şubat 2012 - 14:27

-CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN KABULLERİ
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü’nde Gümüşhane il heyetini kabul ediyor. (Saat: 14.30)

-TBMM BAŞKANI ÇİÇEK’İN KABULLERİ
-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM’de İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Çocuk Hakları Masası üyelerinden oluşan heyeti kabul ediyor. (Saat: 11.30)

-MİT GELİŞMELERİ
-KCK soruşturması kapsamında MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve MİT yöneticilerini ifadeye çağıran İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Sadrettin Sarıkaya’nın soruşturmadan alınmasına ilişkin gelişmeler izleniyor.

-BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN SAĞLIK DURUMU
-Kasım ayında olduğu sindirim sistemi ameliyatının iyileşme sürecinde geçirdiği ikinci operasyonun ardından taburcu edilen ve evinde istirahat eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumuna ilişkin gelişmeler izleniyor.

-CHP MYK TOPLANIYOR
-CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, parti genel merkezinde toplanıyor.

-BAKAN DAVUTOĞLU ABD’DE
-Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ABD ziyaretini sürdürüyor. Davutoğlu’nun, ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile bir araya gelmesi bekleniyor.

-BAKAN EROĞLU’NUN KABULLERİ
-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Dayanışma Derneği ile Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı heyetini ayrı ayrı kabul ediyor. (Saat: 16.00/16.30)

-ÖDEMELER DENGESİ İSTATİSTİKLERİ
-Merkez Bankası, 2011 yılı Aralık ayı Ödemeler Dengesi İstatistikleri’ni açıklıyor. (Saat: 10.00)

-FİNANSAL YATIRIM ARAÇLARININ REEL GETİRİ ORANLARI
-TÜİK, Ocak ayı Finansal Yatırım Araçlarının Reel Getiri Oranları’nı açıklıyor. (Saat: 10.00)

-SÜRYANİ KİLİSESİ MİSAFİRHANESİNİN YIKIM KARARI YENİDEN DEĞERLENDİRİLECEK
-Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Şırnak-İdil’de bulunan tarihi Meryem Ana Kilisesi’nin yanına Süryanilerin kendi imkanlarıyla yaptıkları misafirhane hakkında verilen yıkım kararının yerinde incelemeden sonra yeniden değerlendirileceğini açıkladı.

-GELİR TESTİ YAPTIRMAYANLAR İÇİN SÜRE DARALDI
-Türkiye genelinde 9.1 milyon yeşil kartlı ve SGK’da kaydı bulunmayan 1.7 milyon kişinin gelir testi yaptırması için son tarih 29 Şubat. Bu tarihe kadar gelir testi yaptırmayan kişiler aylık 213 TL prim borcu ödemeye mahkum olacak.

Bir önceki yazımız olan Trafik Kazalarına Bağlı Tedavi Genelgesi başlıklı makalemizde Hastaneler, Kanun ve Resmi Gazete hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

Mali Müşavirlere Özel Web Sitesi

BENZER HABERLER

Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!
Evdeki yabancı bakıcı başınıza iş açmasın!

Yaklaşık 1.5 ay önce Türkiye’de çalışan yabancılarla ilgili izin şartları değişti. Yabancı çalışma izni harçlarında ve cezalarda değişikliğe

Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları
Borçlanmalarla Emeklilikte Püf Noktaları

Doğum borçlanması 5510 sayılı Kanunla 2008 yılından itibaren getirilen bir hak. Sadece sigortalılık başlangıcından sonraki sürelerin borçlanılması

10 işçiden 1’i sendikaya üye
10 işçiden 1’i sendikaya üye

1 Mayıs İşçi Bayramı geride kaldı fakat görüldü ki sendikalaşma oranları ülkemizde halen çok düşük. Türkiye örgütlülük konusunda ne

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


GENEL MUHASEBE

E-BÜLTEN ÜYELİK

E-posta Adresiniz:

NOT: E-postanıza gelen onay linkine tıklayınız. Onay linki gelen kutunuzda bulunmuyorsa, Gereksiz ya da Önemsiz klasörünü kontrol ediniz.

KÖŞE YAZARLARI